Rejestracja spółek

 • Zakładanie spółek zarówno z o.o., jak i komandytowych czy innych, to jeden ze sposób na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Rejestracja spółek to procedura, która może się wydawać nieco skomplikowana. Dlatego nasza firma podejmuje się pomocy w zakresie ich zakładania do prowadzenia działalności w różnych branżach.

  Aby zaoszczędzić Państwa czas i zapewnić bezpieczeństwo interesów właścicieli oferujemy pomoc przy rejestracji spółek prawa handlowego, czyli m. in.  spółek komandytowych, spółek z o.o.

  Oferujemy rejestrację spółek w Poznaniu oraz w innych miejscach w Polsce. Zakładanie spółek z oo z naszą wiedzą i doświadczeniem w tym zakresie pozwoli znacznie skrócić czas realizacji całej procedury.

Kompleksowa rejestracja spółki – 1999 zł netto Dodatkowe usługi wykonywane na życzenie klienta
 • konsultacja prawna + opracowanie umowy spółki
 • odpowiedni dobór przedmiotu działalności (PKD)
 • przygotowanie wniosków + nadanie numerów: KRS, NIP, REGON
 • zakładanie konta bankowego – 199 zł netto
 • zgłoszenie spółki do VAT/VAT UE – 99 zł netto
 • zgłoszenie do ZUSu – 99 zł netto
 • pieczątki firmowe – 59 zł netto za sztukę
 • Zakładanie spółek Poznań – krok po kroku

  Rejestracja spółki z o.o. składa się z kilku etapów. Pierwszym etapem jest sporządzenie umowy spółki i powołanie zarządu spółki. Zarząd powinien składać się z co najmniej 1 osoby – Prezesa Zarządu. Na tym etapie rejestracja spółki z o.o. wymaga również ustalenia wysokości kapitału zakładowego oraz sposób jego pokrycia – czy będzie to gotówka czy aport.

  Następnie należy zgłosić spółkę do Krajowego Rejestru Sądowego oraz nadać jej numer identyfikacji podatkowej (NIP), REGON, VAT i VAT UE. Rejestracja spółki z o.o. w tych instytucjach z pomocą specjalistów takich jak my przebiega znacznie szybciej i sprawniej. Jesteśmy bowiem na bieżąco ze wszystkimi zmianami w przepisach dotyczących zakładania spółek. Dla przykładu rejestracja spółek z oo 10 oznacza, że od 15 stycznia 2015 r. do formularza KRS-W3 trzeba dołączyć trzy niezbędne załączniki. Jednym z nich jest dokument zawierający oznaczenia wspólników spółki podlegających wpisowi do rejestru, posiadających samodzielnie lub łącznie z innymi udziałowcami co najmniej 10% kapitału zakładowego.

  Ostatnim krokiem w rejestracji spółki z o.o. jest zapłata podatku PCC w wysokości 0,5% od wysokości kapitału zakładowego. W spółkach z o.o. minimalny kapitał zakładowy to 5000 zł.

  Zarejestrowany podmiot w pełni gotowy do rozpoczęcia działalności otrzymują Państwo w ciągu 3 dni roboczych.

  Rejestracja spółek Poznań – kompleksowa pomoc

  Zarejestrowana spółka z o.o. może podjąć działalność gospodarczą już z chwilą zawarcia umowy. Spółki założone w Poznaniu czy w innym miejscu mogą m.in. nabywać prawa, zaciągać zobowiązania, posiadają też zdolność prawną, zdolność do czynności prawnych, a także zdolność sądową i procesową.

  Rejestracja spółki Poznań – z pomocą naszej firmy wszystkie formalności załatwisz szybko i bez problemu! Oferujemy kompleksowe usługi, dzięki którym zakładanie spółek nie musi być formalnym problemem.