Gotowe spółki

Gotowe spółki z o.o. to nasza propozycja dla tych osób, które są zainteresowane szybkim rozpoczęciem własnej działalności. Pomocna w tym zakresie może okazać się gotowa spółka, czyli podmiot, który posiada już wszelką niezbędną dokumentację. Nasza kancelaria oferuje gotowe spółki, których sprzedaż odbywa się zgodnie z obowiązującym prawem i jest w pełni bezpieczną transakcją.

Gotowe spółki są to w pełni zarejestrowane podmioty gospodarcze, w tym  także takie które nigdy nie prowadziły działalności. Świadczymy również usługi związane z obrotem spółkami komandytowymi i fundacjami.

Oferty gotowych spółek z Poznania i innych miast w Polsce prezentujemy w specjalnej zakładce tematycznej.

Gotowe spółki Poznań – stażowe, kilkumiesięczne i kilkuletnie

W naszej ofercie znajdują się gotowe spółki z o.o. stażowe, kilkumiesięczne i kilkuletnie. Dla tych, którzy zdecydują się na którąś z naszych gotowych spółek z o.o. inwestycja ta może mieć szczególne znaczenie w momencie starania się o dotacje, uzyskanie kredytu bankowego, przystąpienie do przetargów.

Spółki stażowe można podzielić na 2 kategorie

 • spółki czyste, które nie prowadziły działalności
 • spółki ze zdolnością kredytową.

Są one wyceniane na podstawie stażu działalności i zdolności kredytowej, w przypadku spółek ze zdolnością kredytową oraz tylko na podstawie stażu – spółki czyste.

Wszystkie gotowe spółki z o.o. posiadają następującą dokumentację:

 • umowę spółki z zawartymi wszystkimi możliwymi PKD
 • nadany numer KRS
 • nadany numer REGON
 • nadany numer NIP
 • nadany numer VAT / VAT UE.

Sprzedaż gotowych spółek – Poznań

Oferujemy sprzedaż gotowych spółek z Poznania, Krakowa, Łodzi i innych miast Polski. . Dzięki naszemu doświadczeniu chętnie pomagamy klientom w procesie ich nabywania. Podmioty, które się do nas zgłaszają przechodzą dokładną weryfikację finansowo-prawną, dlatego nie trzeba się obawiać, że któraś ze sprzedawanych gotowych spółek z Poznania czy z innego miasta ma jakieś obciążenia. Ponadto pomagamy również w zakresie zmiany nazw, siedziby czy kodów PKD w przypadku zakupionych gotowych spółek.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą gotowych spółek. Chętnie też służymy poradą w zakresie ich sprzedaży.

 • Aktualne oferty sprzedaży spółek

 • Sprawdź

Kredyt dla spółki bez historii kredytowej jest zdecydowanie trudniej uzyskać, dlatego właśnie spółki ze zdolnością kredytową są szczególnie cenione. Gdy nie potrzebują Państwo dodatkowego finansowania w formie kredytu polecamy spółki czyste, które z kolei będą pomocne przy wnioskowaniu o dotacje.

Kupno gotowej spółki to przede wszystkim oszczędność Państwa czasu. Zapewniany, że każdą gotową spółkę dostosujemy do Państwa potrzeb poprzez zmianę nazwy, siedziby, i gdy zajdzie taka potrzeba kodów PKD. Związane jest to z następującymi opłatami:

Koszty notarialne – umowa sprzedaży udziałów 99 zł
przygotowanie dokumentacji do KRS 150 zł
zmiany w umowie spółki (siedziba,PKD,kapitał) od 400 zł

Dlaczego Primesto?

Kupując u nas spółkę otrzymają Państwo wsparcie podczas całego procesu. Co więcej, będziecie Państwo mieć pewność że proces ten przebiegnie szybko i sprawnie. Gwarantujemy, że spółki są wolne od zadłużeń i wad prawnych.
 • Masz pytania?

  Skontaktuj się z nami, a rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

 • Kontakt